Echipe inscrise la FIRST LEGO League Romania

Etapa regionala BUCURESTI

Ultima actualizare: 08 noiembrie 2019.

Nr. Echipa Antrenor(i) Organizatie Localitate Facebook
1904 Vampires David HUGHES American International School of Bucharest Voluntari -
1907 KIDDO STEAM Saturn Dan BARBU, Alin DINCA Asociatia Arra Pro Educatie IT Pitesti Facebook Logo
1909 kids.acadEMy Catalin CURELEA Everymatrix Kids Academy Bucuresti Facebook Logo
1910 Inventika Sensor ON Marius LUMPAN Inventika Place SRL Bucuresti Facebook Logo
1913 WALL-E'S FRIENDS Ticuta IFTIME, Irina DRULEA Scoala Gimnaziala nr. 11 Buzau -
1914 Heart Of RoBots Ticuta IFTIME, Irina DRULEA Scoala Gimnaziala nr. 11 Buzau -
1918 City Robots Andrei WINTINCHER Privat Bucuresti -
1919 CITY AVENIR Doina Elena RANGU Educatie STEAM SRL Craiova -
1923 Gopishtii Florin CRETU Privat Bucuresti -
1924 RObotMANIA Bogdan-Cristian GIOGA RObot Academy Bucuresti -
1926 MyRobot Catalin IONESCU-BUJOR Atlas Systems SRL Bucuresti -
1930 Mia Robots Iosif-Oliver SZAVUJ Fundatia Mia's Children Bucuresti -
1931 CORESI ROBOTS Daniela FLOROIU, Mihai IORDANESCU Scoala Gimnaziala "Coressi" Targoviste -
1932 Master Robot Mihnea BACALU, Stefan RADULESCU Scoala Gimnaziala Nr 179 Bucuresti -
1934 BAD ROBOTS Dan STANESCU Privat Bucuresti -
1938 Quantum Bits Nuh Enes KEKEC Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti -
1939 Quantum Storm Nuh Enes KEKEC Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti -
1940 Echipa 1 Iulia SARBU ARES WRO Bucuresti -
1941 Echipa 2 Iulia SARBU ARES WRO Bucuresti -
1943 Kids Academy United Maria ROTARIU Everymatrix Kids Academy Bucuresti -
1944 ROBOSAPIENS JR. Petronia DUMITRESCU-IACOB Colegiul National Spiru Haret Bucuresti -
1945 ZeBots Petronia DUMITRESCU-IACOB Colegiul National Spiru Haret Bucuresti -
1946 Robo Kids Adrian ANGHEL privat Bucuresti -
1948 Inventika Storm Iulian DIMA, Lavinia CHELU Inventika Place SRL Bucuresti -
1953 DGRobotX Emanuel TUDOSA Colegiul Tehnic ”Dinicu Golescu” Bucuresti -
1954 Robotica CNRG CEX OLT Doru Anastasiu POPESCU, Ileana POPESCU Centru de Excelenta OLT / C. N. "Radu Greceanu" Slatina -
1955 Robo_Pandas Cristian CANGEA RPA Mioveni -
1961 Echipa 3 Iulia SARBU ARES WRO Bucuresti -
R-01 REZERVAT - - - -
R-02 REZERVAT - - - -
R-03 REZERVAT - - - -
R-04 REZERVAT - - - -
R-05 REZERVAT - - - -