Echipe inscrise la FIRST LEGO League Romania

Etapa nationala BUCURESTI, 15 martie 2020

Universitatea Politehnica din Bucuresti

Ultima actualizare: 18 februarie 2020.

Nr. Echipa Antrenor(i) Organizatie Localitate Calificata de la
1936 MegaBot Ana INTUNERIC, Catalin MAGIRESCU Colegiul National Ferdinand I Bacau Regionala IASI
1929 Eu Codez A Cornel-Paul CIUREZU Asociatia Eu Codez Piatra-Neamt Regionala IASI
1972 Smart Cluster Mihai RADU-SERBAN Asociatia Smartcluster Bacau Regionala IASI
1958 Eu Codez B Cornel-Paul CIUREZU Asociatia Eu Codez Piatra-Neamt Regionala IASI
1925 Xeo Academy Laura Elena MURESAN, Carmen Maria PALCU Colegiul national “Horea, Closca si Crisan” Alba Iulia Regionala CLUJ-NAPOCA
1976 Robotrix Laszlo-Lehel KOTRO Liceul Ady Endre Oradea Regionala CLUJ-NAPOCA
1975 Ady-SOKK Laszlo-Lehel KOTRO Liceul Ady Endre Oradea Regionala CLUJ-NAPOCA
1920 Esentza Junior Mircea Cristian NICULA Colegiul National "Petru Rares" Beclean Regionala CLUJ-NAPOCA
1914 Heart Of RoBots Ticuta IFTIME, Irina DRULEA Scoala Gimnaziala nr. 11 Buzau Regionala BRASOV
1912 RoboGetii Razvan ARDELEAN Academia de Informatica Brasov Brasov Regionala BRASOV
1907 KIDDO STEAM Saturn Dan BARBU, Alin DINCA Asociatia Arra Pro Educatie IT Pitesti Regionala BRASOV
1960 CodeTroopers Malina LOGHIN, Antoanela FARCASANU Colegiul National Mircea cel Batran Ramnicu Valcea Regionala BRASOV
1918 Robot Academy Bogdan-Cristian GIOGA, Robert SIMA RObot Academy Bucuresti Regionala BUCURESTI -I-
1938 Quantum Bits Nuh Enes KEKEC Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti Regionala BUCURESTI -I-
1944 ROBOSAPIENS JR. Petronia DUMITRESCU-IACOB Colegiul National Spiru Haret Bucuresti Regionala BUCURESTI -I-
1931 CORESI ROBOTS Daniela FLOROIU, Mihai IORDANESCU Scoala Gimnaziala "Coressi" Targoviste Regionala BUCURESTI -I-
1948 Inventika Storm Iulian DIMA, Lavinia CHELU Inventika Place SRL Bucuresti Regionala BUCURESTI -I-
1962 RobotX Daniela FLOROIU Clubul de robotica Targoviste Regionala BUCURESTI -I-
1924 RObotMANIA Bogdan-Cristian GIOGA RObot Academy Bucuresti Regionala BUCURESTI -II-
1910 Inventika Sensor ON Marius LUMPAN Inventika Place SRL Bucuresti Regionala BUCURESTI -II-
1955 Robo Pandas Cristian CANGEA privat Mioveni Regionala BUCURESTI -II-
1932 Master Robot Mihnea BACALU, Stefan RADULESCU Scoala Gimnaziala Nr 179 Bucuresti Regionala BUCURESTI -II-
1966 Robomech Adina Madalin-Mihai GHEORGHE Fundatia Adina Stiftelsen Craiova Regionala BUCURESTI -II-
1923 Gopishtii Florin CRETU Privat Bucuresti Regionala BUCURESTI -II-