Echipe inscrise la FIRST LEGO League Romania

Etapa regionala BUCURESTI, 15-16 februarie 2020

Ultima actualizare: 04 decembrie 2019.

Nr. Echipa Antrenor(i) Organizatie Localitate Facebook
1904 Vampires David HUGHES American International School of Bucharest Voluntari -
1909 kids.acadEMy Catalin CURELEA Everymatrix Kids Academy Bucuresti Facebook Logo
1910 Inventika Sensor ON Marius LUMPAN Inventika Place SRL Bucuresti Facebook Logo
1918 City Robots Andrei WINTINCHER Privat Bucuresti -
1919 CITY AVENIR Doina Elena RANGU Educatie STEAM SRL Craiova -
1923 Gopishtii Florin CRETU Privat Bucuresti -
1924 RObotMANIA Bogdan-Cristian GIOGA RObot Academy Bucuresti -
1926 MyRobot Catalin IONESCU-BUJOR Atlas Systems SRL Bucuresti -
1930 Mia Robots Iosif-Oliver SZAVUJ Fundatia Mia's Children Bucuresti -
1931 CORESI ROBOTS Daniela FLOROIU, Mihai IORDANESCU Scoala Gimnaziala "Coressi" Targoviste -
1932 Master Robot Mihnea BACALU, Stefan RADULESCU Scoala Gimnaziala Nr 179 Bucuresti -
1934 BAD ROBOTS Dan STANESCU Privat Bucuresti -
1938 Quantum Bits Nuh Enes KEKEC Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti -
1939 Quantum Storm Nuh Enes KEKEC Liceul Teoretic International de Informatica Bucuresti -
1940 Echipa 1 Iulia SARBU ARES WRO Bucuresti -
1941 Echipa 2 Iulia SARBU ARES WRO Bucuresti -
1943 Kids Academy United Maria ROTARIU Everymatrix Kids Academy Bucuresti -
1944 ROBOSAPIENS JR. Petronia DUMITRESCU-IACOB Colegiul National Spiru Haret Bucuresti -
1945 ZeBots Petronia DUMITRESCU-IACOB Colegiul National Spiru Haret Bucuresti -
1946 Robo Kids Adrian ANGHEL privat Bucuresti -
1948 Inventika Storm Iulian DIMA, Lavinia CHELU Inventika Place SRL Bucuresti -
1953 DGRobotX Emanuel TUDOSA Colegiul Tehnic ”Dinicu Golescu” Bucuresti -
1954 Robotica CNRG CEX OLT Doru Anastasiu POPESCU, Ileana POPESCU Centru de Excelenta OLT / C. N. "Radu Greceanu" Slatina -
1955 Robo_Pandas Cristian CANGEA RPA Mioveni -
1961 Echipa 3 Iulia SARBU ARES WRO Bucuresti -
1962 RobotX Daniela FLOROIU Clubul de robotica Targoviste -
1965 PERM I - CTE Carmen ANGHEL Colegiul Tehnic Energetic Bucuresti -
1966 Robomech Adina Madalin-Mihai GHEORGHE Fundatia Adina Stiftelsen Craiova -
1967 3volvers Rica PINTILIE Complexul Educational Laude-Reut Bucuresti -
1969 Kleine Schule Marilena GRAUR Kleine Schule Bucuresti -
1970 ROBOSCRAPERS Diana-Nicoleta UDREA Colegiul national "Mihai Viteazul" Bucuresti -
1963 ICHC Hojanyyaz ATADURDYYEV Liceul International de Informatica Constanta -
1947 ArtRobotiX Junior Liliana SCHEAUA, Cristian BUCA Liceul de Arte "Ionel Perlea" Slobozia -
1949 EUFORIA Mihaela Ramona POTERA Liceul Teoretic "CARMEN SYLVA" Eforie Sud -
1974 Robo-LTIB Nicoleta POPAZU, Marian POPAZU Liceul Teoretic Ion Barbu Bucuresti -
1977 Kids'n Bots Maria ROTARIU Everymatrix Kids Academy Bucuresti -
R-05 REZERVAT - - - -